Koncert noworoczny 2018

2018-01-10

W dniu 4 stycznia 2018 r. - zgodnie z corocznym obyczajem – członkowie i sympatycy Oddziału Rejonowego w Jeleniej Górze i i kół terenowych Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wzięli udział w "Koncercie noworocznym". Uczestniczyło w nim ponad 300 osób.
Koncert zaszczycili swą obecnością:

  • Dyrektor Biura Poseł na Sejm RP Zofii Czernow, Pani Aleksandra Wochal,
  • Radna Rady Miejskiej Jeleniej Góry Pani Anna Bałkowska
  • oraz znany artysta współpracujący ze Związkiem, Pan Jerzy Jakubów.

Gości powitał organizator koncertu Pan Stanisław Dziedzic.
Widzowie koncertu mieli okazję podziwiać popisy wokalistów, zespołu muzyków Filharmonii Dolnośląskiej (instrumenty dęte i perkusja) oraz widowiskowe występy tancerzy ze Szkoły Tańca Kurzak&Zamorski. Tegoroczny koncert można najkrócej opisać określeniem "Pod dachami Paryża". Troje solistów wykonało przeboje muzyki francuskiej, niektóre w oryginale, połączone intrygującą fabułą z romansem w tle. Prowadząca koncert oraz muzycy włączali się żartami muzycznymi do wspólnej zabawy.
Seniorzy chętnie reagowali na zaproszenia do wspólnego śpiewania i nagradzali wykonawców zasłużonymi brawami. Koncert spotkał się z żywym i pozytywnym odbiorem publiczności, która zachęciła artystów do bisów.
Po prawie 2-godzinnej zabawie Goście złożyli sobie wzajemnie życzenia noworoczne przy tradycyjnej lampce szampana.Zapraszamy do wspierania naszej działalności. Darowizny przyjmujemy na konto:
Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze
Nr 72 8395 0001 5000 0946 2000 0001

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Oddział Rejonowy w Jeleniej Górze
58-500 Jelenia Góra, ul. Prusa 8