Koncert i Bal Wiosenny 2019 r. - relacja

2019-05-13

Zgodnie z życzeniem uczestników Balu Karnawałowego z lutego 2019 r. Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów zorganizował dla wszystkich członków oraz zainteresowanych Bal Wiosenny w Hotelu Mercury.
Przybyłych tradycyjnie uroczyście powitali Prezes Zarządu Stanisław Dziedzic i kol. Ewa Przybyszewska życząc wspaniałej zabawy.
W balu wzięło udział ponad 80 osób w tym gość honorowy pani poseł na Sejm RP Zofia Czernow, która przyłączyła się do życzeń i dała dobry przykład dobrej zabawy.
Również tradycyjnie grał do tańca zespół pod kierunkiem Marka Fliegiera.

Drugim, równie ważnym, akcentem wiosennym był koncert zorganizowany przez Zarząd Oddziału Rejonowego PZER i I w Filharmonii Dolnośląskiej.
W programie koncertu prowadzonego z humorem i artystyczną werwą przez Dominikę Łukasiewicz i częściowo przez Stanisława Dziedzica były standardy muzyki amerykańskiej, w tym znane utwory swingowe. Piękną wizualizację muzyki stworzyli tancerze – pary taneczne ze Szkoły Tańca Kurzak – Zamorski. Wykonawcy koncertu zespół AMA TRIO występujący obecnie w kwartecie i wspomagany przez prowadzącą Dominikę uraczył widzów spektaklem muzyczno-tanecznym, który na długo pozostanie w pamięci. Wśród widzów można było zauważyć wielu gości w tym Wojciecha Chadżego – przewodniczącego Rady Miejskiej i Janusza Łyczko – zastępcę Prezydenta Miasta.

Zapraszamy do wspierania naszej działalności. Darowizny przyjmujemy na konto:
Bank PKO BP
nr konta 85 1020 2124 0000 8802 0066 9747
Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów
Oddział Rejonowy w Jeleniej Górze
Jelenia Góra, ul. Prusa 8